HABERLER

"ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ, BAŞKAN KURT'U ZİYARET ETTİ."

03.02.2022

Başkanımız Nuray Akçasoy ve Yürütme Kurulu Üyelerimiz, Genel Kurul Üyemiz Odunpazarı Belediye Başkanı Sayın Kazım Kurt’u ziyaret ettiler.

Ziyarette Eskişehir Kent Konseyi Başkanımız, Başkan Kurt’a sürdürdükleri faaliyetlere ilişkin bilgiler aktardı. Başkanımız ziyarete ilişkin değerlendirmesinde, “Bugün yeni Yürütme Kurulu üyelerimiz ile birlikte Başkanımız Kazım Kurt’u ziyaret etmek istedik. Odunpazarı Belediyemiz ile birlikte ortak akıl yürüterek ne gibi iş birliklerinde bulunabileceğimizi konuştuk. Zaten Eskişehir Kent Konseyi olarak yerel yönetimlerimiz ile birlikte hareket etmekten mutluluk duyuyoruz. Çalışmalarımızda, Odunpazarı Belediyemiz de her zaman var olacak” dedi.

Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt da ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, katılımcı kent yönetiminin gelişimi adına verimli çalışmalarda bulunduğumuzu ve ilgiyle takip edip başarılı bulduğunu, Eskişehir’imizin temiz havasına, suyuna, toprağına zarar verecek her konuya birlikte çözüm yolu üretmek adına Eskişehir Kent Konseyi’ne desteklerinin devam edeceğini ifade eden Sayın Kurt'a, gösterdiği yakın ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ