HABERLER

DUYARLI OLMALIYIZ

30.09.2020

 

 

Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, salgın sürecinde Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ile birlikte yapılan örnek uygulamaların ele alındığı değerlendirme toplantısı düzenledi. 

Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy’un da katıldığı toplantıda konuşan Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Ece Bilgin, şehrimizin hayvan hakları çerçevesinde önem arz eden konularını değerlendirerek toplumun tüm kesimini mutlu edecek gerekli çalışmaların yapılacağını ve yapılan çalışmaların da takipçisi olunacağını vurguladı.

Başkan Akçasoy ise Hayvan Hakları Çalışma Grubunun gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarda emek harcayan herkesle gurur duyduğunu ifade ederek tüm gönüllülere teşekkür etti. Akçasoy, “Gönüllülerimiz bu süreçte kendi besleme alanlarına yetişmeye çalışıyor, iş yükleri şu an normalden daha da fazla. Sokakta yaşayan hayvanlar nasıl olsa bir şekilde besleniyorlar diye düşünmeden, herkesin duyarlı davranması çok önemli. Sokaklardaki canlarımızla beraber yaşıyoruz, beraber yaşamaya da devam edeceğiz.”dedi.

 

 

PAYLAŞ