HABERLER

KENT KONSEYİ BÜYÜK BİR AİLE

26.12.2018

Eskişehir Kent Konseyi, başarılı geçen bir yılın ardından gönüllüleri ile birlikte geleneksel yılsonu etkinliğinde buluştu. 


Büyükşehir Sanat Merkezi Turgut Özakman Fuaye Salonunda düzenlenen etkinliğe Eskişehir Kent Konseyi gönüllülerinin ve Genel Kurul üyelerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ve şehrimizin kurum ve kuruluşlarından temsilciler katıldı.

Etkinlikte konuşma yapan Türkiye Kent Konseyleri Birliği ve Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, tüm gönüllüler ile birlikte bu yıl da başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi. Gelecek yılın şehrimizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini dilediğini söyleyen ve konsey gönüllülerine “kent dostları” diyerek seslenen Akçasoy “Tüm meclis ve çalışma gruplarıma çalışmaları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca kent konseyimizin ve gönüllülerimizin her daim yanında olarak önünü açan, çalışmalarımıza destek veren, şehrimizde yaşayan tüm vatandaşlarımıza dokunan, Eskişehirimize kazandırdıklarıyla şehrimizin ve Türkiye’nin gururu sevgili Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yılmaz Büyükerşen’e gönülden şükranlarımızı sunuyorum.”dedi.

Daha sonra konuşan Başkan Büyükerşen ise Eskişehir Kent Konseyi’nin her geçen yıl daha başarılı çalışmalara imza attığını ve büyük bir aile olduğunu vurgulayarak “Benim nazarımda sizler gerçekten şehrini düşünen, bu şehir için daima en iyiyi, en güzeli isteyen ve bu şehir için yanlış olan ne varsa acımasızca eleştirenlersiniz. Bu şehirde çok büyük bir güçsünüz ve olmaya devam edeceksiniz.”şeklinde konuştu.

 Konuşmaların ardından Şef Figen Alkılıçgil yönetiminde Kent Konseyi Şehrin Renkleri Korosunun şarkılarıyla devam eden gecede, konuklar keyifli bir akşam geçirdiler.

PAYLAŞ