HABERLER

KURUMLAR ARASINDA KÖPRÜYÜZ

26.10.2018

Türkiye Kent Konseyleri Birliği ve Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğünü ziyaret etti.
İnsan odaklı çalışmalar yapan Eskişehir Kent Konseyi, bu çalışmaları geliştirmek ve vatandaş ile kurumları arasında bir köprü oluşturabilmek amacıyla İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nihat Bahar’ı ziyaret etti. Tanışmak, fikir paylaşımında bulunmak üzere bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Akçasoy, Kent Konseyleri Birliği yönetimi olarak da Ankara’da Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ettiklerini belirtti. Sivil toplumun çatısı konumunda olan kent konseylerinin bu tür yakın ilişkiler kurmasının önemine vurgu yapan Akçasoy “Birbirimizi daha yakından tanımalıyız ki hep birlikte kentimiz adına vatandaşlarımız adına başarılı çalışmalar yapalım. Kent Konseyleri olarak görevimiz vatandaşlarımızın talep ve isteklerini, kentimizle ilgili beklentilerini bir köprü vazifesi görerek kurumlarımıza iletmektir.”dedi.
Nazik ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu ifade eden İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nihat Bahar ise “ Eskişehir Kent Konseyimizi yakından takip ediyorum. Sizlerin de bu ziyareti beni çok mutlu etti. Sizlerin aracılığı ile bizler de vatandaşlarımızın kurumumuzdan beklentilerini öğreniyor, çözüm yolları için çalışıyoruz.”ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ