HABERLER

ESKİŞEHİR KENT KONSEYİ AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

13.06.2017


Eskişehir Kent Konseyi, Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği düzenledi. Yemek yoğun bir katılımla gerçekleşirken, Eskişehir Kent Konseyi ailesi birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı.
İftar sonrası bir konuşma yapan Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy kent konseyi üyelerine “İyi ki varsınız” diyerek seslendi ve“Kamu kurum ve kuruluşları ile üçüncü sektör olarak adlandırılan, sivil toplum örgütlerini ve bireyleri aynı çatı altında bir araya getiren bir platform olan kent konseyimizin değerli üyeleri, sizler toplumumuz, çevremiz, şehrimiz adına yaptığımız tüm hizmetler için kar-kış, sıcak-soğuk, gece-gündüz demeden zamanınızı emeğinizi, aklınızı üstün gayretle harcayan kişiler olarak çok kıymetlisiniz, iyi ki birlikteyiz.”dedi.
Grup olarak yapılan gönüllülüklerin önemine de değinen Akçasoy “Bireysel olarak yapılan gönüllülükler, kişinin kendi bireysel gücü kadar etkinliğe sahip olur. Ancak tıpkı bizim gibi grup olarak yapılan gönüllülükler büyük bir sinerji yaratır ve bu çok kıymetlidir.”ifadelerini kullandı.
Eskişehir Kent Konseyi’nin bu dönem içerisinde eğiten, öğreten ve diğer konseylere örnek olan başarılı çalışmalara imza attığını anlatan Başkan Akçasoy, bundan sonraki dönemlerde de birlik ve beraberlik içerisinde çıtayı daha yukarıya taşıyacaklarına inandığını söyledi. Konuşmasını tüm kent konseyi üyelerine şükranlarını sunarak sonlandıran Başkan Akçasoy, Çalışma Grubu Başkanlarına yıl içerisindeki çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti. Öte yandan Meddah gösterisi geceye renk kattı.

PAYLAŞ